AGENCJA INFORMACJI TURYSTYCZNEJ

POLTURIZM

EVROTURIZM to portal turystyczny, który prezentuje obiekty turystyczne i miejsca do wypoczynku i spędzenia wakacji na Słowacji. W naszym katalogu znajdziecie Państwo słowackie hotele, motele, pensjonaty, kwatery, apartamenty, miejsca do wypoczynku i relaksu na Słowacji jak również do organizacji konferencji, seminariów, imprez, spotkań i innych wydarzeń. Ponadto Słowacja posiada szeroki wybór pokoji do wynajęcia, kempingów i kurortów. Zapraszamy do skorzystania z informacji na temat najciekawszych miejsc turystycznych we wszystkich słowackich miastach i regionach. Przedstawione informacje mają charakter komercyjny i przeznaczone są wyłącznie dla organizatorów wypoczynku, jak również indywidualnych turystów.

Bańska Bystrzyca noclegi hotele pensjonaty kwatery sanatoria EVROTURIZM portal turystyczny wypoczynek na Słowacji

   
POLTURIZM

PARTIZÁN

* * * *
SŁOWACJA
977 65 Brezno
Tále 108 - Bystrá
tel.: +421 48 63 08 500
www.partizan.sk
partizan@partizan.sk  

Hotel Partizan jest uważany za ozdobę miejscowości Tále. Jego dogodne położenie w centrum Słowacji jest wielką zaletą. Jest to tzw. rodzinny hotel, który oferuje komfortowe noclegi w nowoczesnych i stylowych pokojach i apartamentach z panoramicznym widokiem.

www.partizan.evroturizm.ru    
     
POLTURIZM

REKREAS


SŁOWACJA
031 01 Pavčina Lehota 75
tel.: +421 903 219 299
centrum@rekreas.sk
www.rekreas.sk

Doskonała lokalizacja w pobliżu największego centrum narciarskiego na Słowacji. Zimą można wybrać się w butach narciarskich bezpośrednio z pokoju do stoku - ski-bus zatrzymuje się przed budynkiem, albo można skorzystać z usług naszego TAXIBUSu dla ośmiu osób. Mogą Państwo zrelaksować się w parkach wodnych, które znajdują się w pobliżu

www.rekreas.evroturizm.ru    
     
POLTURIZM

HOTEL-PENSJONAT KURIA

* * *
SŁOWACJA
974 01 Banská Bystrica
Bakossova ul. 4
tel.: 421 48 412 32 55
kuria@kuria.sk
www.kuria.sk

Hotel-Pensjonat Kúria został przebudowany przez połączenie dwóch nowo zrekonstruowanych zabytkowych budynków, które znajdują się w centrum Bańskiej Bystrzycy, w bezpośrednim sąsiedztwie deptaku. Hotel-Pensjonat Kúria - jest synonimem historii i elegancji. W pobliżu hotelu znajduje się monitorowany parking.

www.kuria.evroturizm.ru    
     
POLTURIZM

PENSJONAT ENCIAN

SŁOWACJA
Donovaly 976 39
Donovaly 105
tel.: +421 48 41 99 712
www.encian.sk
encian@penzion-encian.sk

PENSJONAT ENCIAN W pięknej i spokojnej okolicy Donowały, na wysokości 900 metrów nad poziomem morza czeka na Was pensjonat Encián, który został poddany kompletnej renowacji i modernizacji w 2011 roku. Pensjonat Encián jest położony w malowniczym krajobrazie Parku Narodowego Niskie Tatry, 26 km od Bańskiej Bystrzycy i 28 km od Rużomberku.

www.encian.evroturizm.ru
     
POLTURIZM

CHATA TRINEC

SŁOWACJA
032 15 Žiar
tel.: +421 44 558 62 88
mobile: +421 905 963 068
recepcia@chatatrinec.sk
www.chatatrinec.sk

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY TRINEC położony jest przy ujściu Żarskej doliny, która jest jedną z najbardziej popularnych dolin w południowej części Tatr Zachodnich. Cały teren jest częścią Tatrzańskiego Parku Narodowego. W lecie, obiekt jest doskonałą bazą wypadową do wycieczek górskich w Żarskej, Wielkiej i Bobroweckej dolinach, górskich szczytów Rohacze, Banikowa i Baranca. Zimą proponujemy ski touring, narciarstwo biegowe oraz możliwość jazdy na nartach w pobliskim ośrodku narciarskim Žiar-Dolinky

www.chatatrinec.evroturizm.ru  
     
POLTURIZM

CHATA LUBETHA

SŁOWACJA
976 55 Ľubietová
SK, EN - tel.: +421 48 419 52 27
mobile: +421 903 247 847
RU, UA, PL - chatalubetha@agromepa.sk
www.chatalubetha.sk

CHATA LUBETHA znajduje się 25 km od Bańskiej Bystrzycy. Piękne i spokojne otoczenie jest korzystne dla wszystkich, którzy pragną nie tylko odpocząć, ale także aktywnie spędzić czas i zregenerować swoje siły. Chata znajduje się w 2,5 km od wsi Ľubietová, na wysokości 600 metrów nad poziomem morza. Nie tylko chata, ale również środowisko oczaruje Państwa rodzinną atmosferą.

www.chatalubetha.evroturizm.ru  
 
POLTURIZM

CHATA POD MAGUROU

SŁOWACJA
976 39 Donovaly
tel.: +421 48 419 97 52
magura@parksnow.sk
www.maguradonovaly.sk

CHATA POD MAGUROU i APARTAMENTOWIEC MAGURA położone są w pięknej okolicy Donowały, tuż przy wyciągu na Nową Holę. Apartamentowiec Magura położony jest tuż obok wyciągu na Nową Holę. Posiada własny parking. Apartamenty przeznaczone są dla 2-8 osób. Każdy apartament ma łazienkę z wanną lub prysznicem oraz taras lub balkon. Wyposażone są w aneks kuchenny, lodówkę, telewizor.

www.magura.evroturizm.ru    
POLTURIZM

PENSJONAT MICHAELA

SŁOWACJA
966 02 Vyhne 492
ul. Rakowicka 19
tel.: +421 45 677 25 05
info@penzionmichaela.sk
www.penzionmichaela.sk

PENSJONAT MICHAELA znajduje się w malowniczo położonej wsi Vyhne. Pensjonat oferuje zakwaterowanie dla 30 osób. Pokoje są dwuosobowe z możliwością dodatkowego łóżka. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, telewizor i mini bar. W pensjonacie znajduje się jadalnia i przytulna kawiarnia z kominkiem, która oferuje szeroki wybór napojów alkoholowych i bezalkoholowych.

www.michaela.evroturizm.ru  
     
POLTURIZM

Nazwa hotelu

* * *
POLSKA
Kod Miejscowość
ulica nr
telefon
www
e-mail

To miejsce czeka na Twój hotel! Masz zamiar promować swój obiekt w Internecie? Chcesz dotrzeć do szerokiego grona odbiorców tego katalogu? Odwiedź www.aktru.eu aby uzyskać więcej informacji...

www.nazwa.evroturizm.ru    
     
  Рейтинг@Mail.ru