AGENCJA INFORMACJI TURYSTYCZNEJ

POLTURIZM

EVROTURIZM to portal turystyczny, który prezentuje obiekty turystyczne i miejsca do wypoczynku i spędzenia wakacji na Słowacji. W naszym katalogu znajdziecie Państwo słowackie hotele, motele, pensjonaty, kwatery, apartamenty, miejsca do wypoczynku i relaksu na Słowacji jak również do organizacji konferencji, seminariów, imprez, spotkań i innych wydarzeń. Ponadto Słowacja posiada szeroki wybór pokoji do wynajęcia, kempingów i kurortów. Zapraszamy do skorzystania z informacji na temat najciekawszych miejsc turystycznych we wszystkich słowackich miastach i regionach. Przedstawione informacje mają charakter komercyjny i przeznaczone są wyłącznie dla organizatorów wypoczynku, jak również indywidualnych turystów.

Bratysława noclegi hotele pensjonaty kwatery sanatoria EVROTURIZM portal turystyczny wypoczynek na Słowacji

   
POLTURIZM

HOTEL BONBON

* * * *
SŁOWACJA
851-05 Bratislava - Lúky
ul. Antolská 2
tel.: +421 2 68 29 79 99
www.hotelbonbon.sk
info@bonbon.sk

HOTEL BONBON poczuj atmosferę stolicy w oazie spokoju i natury. Nasz hotel znajduję się w odległości kilku minut spaceru od tętniącego życiem centrum Bratysławy i jednocześnie w środku spokojnej okolicy w dużym ogrodzie na brzegu jeziora. Najwyższej klasy obsługa Hotelu Bonbón zadowoli najbardziej wymagających klientów.

www.hotelbonbon.evroturizm.ru    
     
POLTURIZM

SOREA REGIA

* * *
SŁOWACJA
811 02 Bratislava
Kráľovské údolie č. 6
tel.: +421 2 3211 2870
www.sorea.sk/regia
regia@sorea.sk  

Kongres i Business Hotel *** SOREA Regia znajduje się w stolicy Republiki Słowackiej w Bratysławie. Hotel jest położony w malowniczej tichej okolicy pełnej zieleni, w pobliżu zamku i rzeki Dunaj. Od zabytkowego centrum miasta jest około 10 minut pieszo lub 2 przystanki komunikacją miejską.

www.regia.evroturizm.ru    
     
POLTURIZM

Nazwa hotelu

* * *
SŁOWACJA
Kod Miejscowość
ulica nr
telefon
www
e-mail

To miejsce czeka na Twój hotel! Masz zamiar promować swój obiekt w Internecie? Chcesz dotrzeć do szerokiego grona odbiorców tego katalogu? Odwiedź www.aktru.eu aby uzyskać więcej informacji...

www.nazwa.evroturizm.ru    
     
  Рейтинг@Mail.ru