AGENCJA INFORMACJI TURYSTYCZNEJ

POLTURIZM

EVROTURIZM to portal turystyczny, który prezentuje obiekty turystyczne i miejsca do wypoczynku i spędzenia wakacji na Słowacji. W naszym katalogu znajdziecie Państwo słowackie hotele, motele, pensjonaty, kwatery, apartamenty, miejsca do wypoczynku i relaksu na Słowacji jak również do organizacji konferencji, seminariów, imprez, spotkań i innych wydarzeń. Ponadto Słowacja posiada szeroki wybór pokoji do wynajęcia, kempingów i kurortów. Zapraszamy do skorzystania z informacji na temat najciekawszych miejsc turystycznych we wszystkich słowackich miastach i regionach. Przedstawione informacje mają charakter komercyjny i przeznaczone są wyłącznie dla organizatorów wypoczynku, jak również indywidualnych turystów.

Koszycze noclegi hotele pensjonaty kwatery sanatoria EVROTURIZM portal turystyczny wypoczynek na Słowacji

   
POLTURIZM

K2

SŁOWACJA
040 01 Koszyce
ul. Štúrova 32
тел. +421 5562 55 948
www.k2kosice.sk
k2ubytovna@gmail.com

K2 hostel - Košice "Nie trzeba jechać w Himalaje, jeśli szukasz pokoju. Nocujcie w K2." K2 Hostel położony jest w centrum Koszyc na ulicy Štúrovej. Schronisko to część kompleksu, który jest zarządzany przez stowarzyszenie sportowe TJ Metropol w Koszycach już trzydzieści lat. Oprócz zakwaterowania świadczymy również inne, dodatkowe usługi.

www.k2kosice.evroturizm.ru www.k2kosice.evroturizm.com.ua www.k2kosice.evroturizm.pl
     
POLTURIZM

PENSJONAT POD GUGLOM

SŁOWACJA
053 76 Mlynky
Prostredný Hámor 362,389
tel.: +421 53 44 25 858
ubytovanie@mlynky.net
www.mlynky.net

PENSJONAT POD GUGLOM znajduję się w południowej części Parku Narodowego Słowacki Raj – we wsi Mlynky, 5 km od wsi Dedinky. Oferujemy zakwaterowanie dla 32 osób w dwóch obiektach GUGLÍK i GUGEL, które znajdują się w odległości 20 m od siebie. Pensjonat "POD GUGLOM" - idealne miejsce do aktywnego wypoczynku przez cały rok, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

www.mlynky.evroturizm.ru  
     
POLTURIZM

PENSJONAT GRAND

SŁOWACJA
040 01 Koszyce
ul.Kováčska 65-67
tel.: 421 55 633 75 46
recepcia@penziongrand.eu
www.penziongrand.eu

PENSJONAT GRAND mieści się w zabytkowym centrum Koszyc, w bezpośrednim sąsiedztwie deptaku. Dotarcie do wszystkich zabytków i restauracji w centrum miasta to zaledwie kilka minut spacerem. Wszystkie pokoje wyposażone są w nowe łazienki, telewizję satelitarną i naziemną, oraz dostęp do internetu bezprzewodowego. Samochód możecie zostawić na zamkniętym, strzeżonym parkingu.

www.penziongrand.evroturizm.ru  
     
POLTURIZM

Nazwa hotelu

* * *
POLSKA
Kod Miejscowość
ulica nr
telefon
www
e-mail

To miejsce czeka na Twój hotel! Masz zamiar promować swój obiekt w Internecie? Chcesz dotrzeć do szerokiego grona odbiorców tego katalogu? Odwiedź www.aktru.eu aby uzyskać więcej informacji...

www.nazwa.evroturizm.ru    
     
  Рейтинг@Mail.ru