AGENCJA INFORMACJI TURYSTYCZNEJ

POLTURIZM

EVROTURIZM to portal turystyczny, który prezentuje obiekty turystyczne i miejsca do wypoczynku i spędzenia wakacji na Słowacji. W naszym katalogu znajdziecie Państwo słowackie hotele, motele, pensjonaty, kwatery, apartamenty, miejsca do wypoczynku i relaksu na Słowacji jak również do organizacji konferencji, seminariów, imprez, spotkań i innych wydarzeń. Ponadto Słowacja posiada szeroki wybór pokoji do wynajęcia, kempingów i kurortów. Zapraszamy do skorzystania z informacji na temat najciekawszych miejsc turystycznych we wszystkich słowackich miastach i regionach. Przedstawione informacje mają charakter komercyjny i przeznaczone są wyłącznie dla organizatorów wypoczynku, jak również indywidualnych turystów.

Preszów noclegi hotele pensjonaty kwatery sanatoria EVROTURIZM portal turystyczny wypoczynek na Słowacji

   
POLTURIZM

PANORAMA RESORT

* * * *
Słowacja
059 85 Štrbské Pleso
Štrbské Pleso 4020
tel.: +421 524 263 311
www.hotelpanorama.sk
recepcia@hotelpanorama.sk

HOTEL PANORAMA RESORT to nowoczesny hotel apartamentowy położony na wysokości 1300 metrów nad poziomem morza, w pięknej okolicy Szczyrbskiego Jeziora, które jest najczęściej odwiedzanym miejscem turystycznym w Tatrach Wysokich. Położenie hotelu zapewnia wspaniałe widoki na Tatry Wysokie i Niskie.

www.hotelpanorama.evroturizm.ru    
     
POLTURIZM

SOLISKO

* * *
SŁOWACJA
059 85 Štrba - Štrbske Pleso
Pri jazere 4046/1
tel.: +421 52 42 62 800
www.hotelsolisko.sk
hotel@hotelsolisko.sk

SOLISKO przytulny rodzinny hotel zaprasza rodziny z dziećmi. Hotel położony jest w pięknych górach Tatrach Wysokich, na brzegu Szczyrbskiego Jeziora na wysokości 1351 metrów nad poziomem morza. Okolice oferują szlaki turystyczne, stoki narciarskie, ścieżki rowerowe, możliwość jazdy konnej, jazdę na skuterach śnieżnych, a przede wszystkim, można odpocząć w otoczeniu pięknej przyrody.

www.hotelsolisko.evroturizm.ru     
     
POLTURIZM

TATRAGOLF

* * * *
SŁOWACJA
059 52 Veľká Lomnica
Termálna 38
tel.: 421 948 044 298
www.tatragolf.sk
recepcia@tatragolf.sk

TATRAGOLF znajduje się w wyjątkowym miejscu pod Vysokými Tatrami. Region tatrzański udostępnia nam przeróżne cuda przyrody, zabytki historyczne i wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. Komfortowe zakwaterowanie w nowo wybudowanych apartamentowcach w Veľkej Lomnici. Oferujemy zakwaterowanie w jedno -, dwu – i trzypokojowych, kompleksowo wyposażonych apartamentach w pobliżu pola golfowego. Każdy apartament ma balkon albo taras.

www.tatragolf.evroturizm.ru  
     
POLTURIZM

APARTAMENTY LOMNICA


SŁOWACJA
059 52 Veľká Lomnica
Tatranská 610
mobile: 421 907 754 972
rezervacia.apartmanylomnica@gmail.com
www.apartmanylomnica-rezervacie.sk

APARTAMENTY ŁOMNICA położone są w pięknej okolicy Wysokich Tatr, między miejscowościami Tatrzańska i Wielka Łomnica, bezpośrednio na granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego. Apartamenty są częścią nowo wybudowanego ośrodku Apartmány Veľká Lomnica, który składa się z dwóch budynków, w których znajduje się 95 dwupokojowych apartamentów.

www.lomnica.evroturizm.ru  
   
POLTURIZM

HOTEL U LEVA


SŁOWACJA
054 01 Lewocza
Námestie Majstra Pavla 25
tel.: 421 53 450 2311
hotel@uleva.sk
www.uleva.sk

Hotel U LEVA z pewnością zaspokoi Państwa oczekiwania odnośnie przytulnej atmosfery, elegancji i luksusu, a to wszystko w bardzo dobrej cenie. Każdy pokój ma swój własny charakter i wystrój. Tajemnicze zakątki dwóch odrestaurowanych zabytkowych budynków (najstarsza część, która jest z 14 wieku) są doskonale połączone z nowoczesnym komfortem.

www.uleva.evroturizm.ru    
     
POLTURIZM

PENSJONAT JAKUB

SŁOWACJA
058 01 Poprad
Železničná 1111
tel./fax: 421 52 7767 158
paulik@penzionjakub.sk
www.penzionjakub.sk

PENSJONAT JAKUB znajduję się w części Veľka miasta Poprad, które jest centrum turystycznym oraz bramą do Tatr Wysokich. W mieście Poprad i jego okolicach znajduje się wiele atrakcji turystycznych, piękne krajobrazy i dużo zabytków. Pensjonat Jakub oferuje nie tylko zakwaterowanie. W obiekcie znajduje się również restauracja, salon, oraz sauna i jacuzzi.

www.penzionjakub.evroturizm.ru  
     
POLTURIZM

Mountain Resort

* * *
Słowacja
059 55 Ždiar
Ždiar 616
tel.: +421 911 888 900
info@mrz.sk
www.mrz.sk

Chaty są położone w podtatrzańskiej miejscowości Ždiar. Dzięki pięknej scenerii Bielskich Tatr, przeżyjecie Państwo niezapomniane chwilę wśród dziewiczej przyrody. Miejscowość Ždiar słynie ze swojej tradycji, kultury oraz folkloru a także ludowej architektury. Bielskie Tatry, nazywane "perłą Tatr" są najpiękniejszą i najbogatszą częścią Tatr Wysokich. Są urocze w każdym sezonie. Bliskość jaskiń, kulturalnych i historycznych zabytków, kąpielisk termalnych i innych atrakcji turystycznych, sprawi, że każdy dla siebie sposób jak zrelaksować się zarówno zimą jak i latem.

www.mrz.evroturizm.ru    
     
POLTURIZM

Mountain Resort Apartments

* * *
Słowacja
059 55 Ždiar
Ždiar 671
tel: +421 907 363 316
info@mrz.sk
www.mrz.sk

Apartamenty Vám Te stylowe apartamenty położone są w typowej wiosce Ždiar piękne dekoracje Belian Tatry, których nigdy nie zapomnę, aby przeżyć chwilę w dziewiczej przyrody. Wieś słynie z tradycji, kultury, folkloru i Arhitekturne ludowej. Tatry są najpiękniejsze i najbogatsze część Tatr Wysokich i dlatego jest nazywane "perłą" Tatr. Są urocze w każdym sezonie.

www.mrz-apartments.evroturizm.ru    
     
POLTURIZM

Winter & Summer Resort

* * *
Słowacja
059 55 Ždiar
Ždiar 721
tel: +421 907 363 316
info@wsr.sk
www.wsr.sk

Pensjonat jest położony w podtatrzańskiej miejscowości Ždiar. Dzięki pięknej scenerii Bielskich Tatr, przeżyjecie Państwo niezapomniane chwilę wśród dziewiczej przyrody. Miejscowość Ždiar słynie ze swojej tradycji, kultury oraz folkloru a także ludowej architektury. Bielskie Tatry, nazywane "perłą Tatr" są najpiękniejszą i najbogatszą częścią Tatr Wysokich.

www.wsr.evroturizm.ru    
     
POLTURIZM

Nazwa hotelu

* * *
POLSKA
Kod Miejscowość
ulica nr
telefon
www
e-mail

To miejsce czeka na Twój hotel! Masz zamiar promować swój obiekt w Internecie? Chcesz dotrzeć do szerokiego grona odbiorców tego katalogu? Odwiedź www.aktru.eu aby uzyskać więcej informacji...

www.nazwa.evroturizm.ru    
     
  Рейтинг@Mail.ru