AGENCJA INFORMACJI TURYSTYCZNEJ

POLTURIZM

EVROTURIZM to portal turystyczny, który prezentuje obiekty turystyczne i miejsca do wypoczynku i spędzenia wakacji na Słowacji. W naszym katalogu znajdziecie Państwo słowackie hotele, motele, pensjonaty, kwatery, apartamenty, miejsca do wypoczynku i relaksu na Słowacji jak również do organizacji konferencji, seminariów, imprez, spotkań i innych wydarzeń. Ponadto Słowacja posiada szeroki wybór pokoji do wynajęcia, kempingów i kurortów. Zapraszamy do skorzystania z informacji na temat najciekawszych miejsc turystycznych we wszystkich słowackich miastach i regionach. Przedstawione informacje mają charakter komercyjny i przeznaczone są wyłącznie dla organizatorów wypoczynku, jak również indywidualnych turystów.

Trenczyn noclegi hotele pensjonaty kwatery sanatoria EVROTURIZM portal turystyczny wypoczynek na Słowacji

   
POLTURIZM

Penzión TERMAL


SLOVENSKO
972 01 Bojnice
Kúpeľná 8
tel.: +421 949 112 675
www.penziontermal.sk
info@penziontermal.sk

Pensjonat Termal znajduje się w małej uzdrowiskowej miejscowości Bojnice, w bezpośrednim sąsiedztwie Bojnickiego sanatorium. Pensjonat działa od 2007 roku i razem z restauracją, kawiarnią i jaskinią solną tworzy uzdrowiskowy kompleks, w którym można skorzystać z różnych zabiegów. Pensjonat oferuje 18 miejsc w pięciu dwuosobowych pokojach, dwóch apartamentach i jednym dwuosobowym pokoju dla osób niepełnosprawnych.

www.penziontermal.evroturizm.ru    
     
POLTURIZM

Nazwa hotelu

* * *
POLSKA
Kod Miejscowość
ulica nr
telefon
www
e-mail

To miejsce czeka na Twój hotel! Masz zamiar promować swój obiekt w Internecie? Chcesz dotrzeć do szerokiego grona odbiorców tego katalogu? Odwiedź www.aktru.eu aby uzyskać więcej informacji...

www.nazwa.evroturizm.ru    
     
  Рейтинг@Mail.ru