AGENCJA INFORMACJI TURYSTYCZNEJ

POLTURIZM

EVROTURIZM to portal turystyczny, który prezentuje obiekty turystyczne i miejsca do wypoczynku i spędzenia wakacji na Słowacji. W naszym katalogu znajdziecie Państwo słowackie hotele, motele, pensjonaty, kwatery, apartamenty, miejsca do wypoczynku i relaksu na Słowacji jak również do organizacji konferencji, seminariów, imprez, spotkań i innych wydarzeń. Ponadto Słowacja posiada szeroki wybór pokoji do wynajęcia, kempingów i kurortów. Zapraszamy do skorzystania z informacji na temat najciekawszych miejsc turystycznych we wszystkich słowackich miastach i regionach. Przedstawione informacje mają charakter komercyjny i przeznaczone są wyłącznie dla organizatorów wypoczynku, jak również indywidualnych turystów.

Trnawa noclegi hotele pensjonaty kwatery sanatoria EVROTURIZM portal turystyczny wypoczynek na Słowacji

   

HOTEL BONBON

****
SŁOWACJA
929 01 Dunajská Streda
Alžbetínske nám. 1202/2
tel.: +421 31 557 5222
www.bonbon.sk
bonbon@bonbon.sk

НOTEL BONBON położony jest w centrum uroczego miasta Dunajska Streda, które znajduje się na osi Wiedeń - Bratysława - Budapeszt. W odległości tylko 40 km od Bratysławy. Hotel odpowiada **** standardowi europejskiemu, ale oferuje znacznie więcej. Przyjemny aktywny wypoczynek, korzystne działanie wody i różnych zabiegów relaksujących oraz dania z kuchni międzynarodowej zaspokoją potrzeby i pragnienia różnych klientów.

www.hotelbonbon.evroturizm.ru    
     
POLTURIZM

PENSJONAT ROZALIA

SŁOWACJA
932 01 Veľký Meder
Rozmarínová 3361/4
mobile: 421 918 398 538
eldorado@real-net.sk
www.rozaliapanzio.sk

PENSJONAT ROZALIA znajduje się zaledwie 50 metrów od znanego kurortu termalnego Thermal Corvinus Veľký Meder, który jest otwarty przez cały rok. Znajdziecie tutaj Państwo zjeżdżalnie i wiele innych ciekawych atrakcji. Oferujemy 12 elegancko urządzonych pokoi, możliwość gotowania prostych dań w kuchniach, które są dostępne dla gości na każdym piętrze. Ponadto oferujemy wyżywienie bezpośrednio w pensjonacie w naszej jadalni, która mieści 20 osób.

www.rozalia.evroturizm.ru
     
POLTURIZM

Nazwa hotelu

* * *
POLSKA
Kod Miejscowość
ulica nr
telefon
www
e-mail

To miejsce czeka na Twój hotel! Masz zamiar promować swój obiekt w Internecie? Chcesz dotrzeć do szerokiego grona odbiorców tego katalogu? Odwiedź www.aktru.eu aby uzyskać więcej informacji...

www.nazwa.evroturizm.ru    
     
  Рейтинг@Mail.ru